درباره ما

شرکت صبا دریا

شرکت حمل و نقل بین المللی و نمایندگی کشتیرانی خدمات صبا دریا به پشتوانه سابقه 50 ساله مدیران خود در صنعت حمل و نقل داخلی – بین المللی کالا و با هدف خدمات یکپارچه و نوین حمل و نقلی در بخش های جاده ای – ریلی – دریایی – هوایی و ترکیبی در سال 1379 در تهران تاسیس گردید .
با نگاه مدیران این شرکت به حجم سالیانه کالاهای وارداتی – صادراتی و ترانزیتی کشور و نیز موقعیت ژئواستراتژیک کشور به خصوص مرز سرخس ، طرح ایجاد پایانه خصوصی ریلی با هدف تخلیه و بارگیری واگنهای وارداتی و صادراتی از مرز سرخس و کمک به محیط زیست شهری مشهد و کاهش بار ترافیکی داخل شهر و آلایندگی هوای شهر ، و همچنین کاهش هزینه های صاحبین کالا و ارائه خدمات با استانداردهای بالای جهانی ، در اتاق فکر شرکت شکل گرفت که پس از بررسی و مطالعه طرح توسط کارشناسان فنی شرکت ، استارت پروژه در اوایل سال 1382 زده شد که نهایتا در اواخر سال 1383 طرح فوق در زمینی به مساحت چهل هزار متر مربع در جنب ایستگاه راه اهن شهید مطهری مشهد به بهره برداری رسید .

از عمده خدمات قابل ارائه در این پروژه میتوان به :
1- تخلیه و بارگیری کلیه واگنهای فله بر – مسقف – مخزن دار – لبه کوتاه و لبه بلند – فلت رک
2- انبارهای سرپوشیده طبق آخرین متدهای جهانی جهت نگهداری کالا و مورد تایید و زیر کلید گمرک کشور
3- باسکول 60 تنی جهت توزین کامیون های ورودی و خروجی
4- استراحتگاه رانندگان
5- بسته بندی کالاهای فله
و .............. اشاره نمود .

همچنین بواسطه نگاه بلند مدیران به آینده این صنعت و به جهت ارائه خدمات هر چه مطلوب تر به مشتریان و صاحبین کالا ، در همان سالهای نخست تاسیس شرکت ، در اکثر مرزها و بنادر کشور دفاتری تهیه و نمایندگان آموزش دیده شرکت مستقر گردیدند که میتوان به دفاتر : بندرعباس ، بندر چابهار ، بندر امام ، بندر امیرآباد ، بندر انزلی ، مرز سرخس ، آستارا ، اینچه برون ، دوغارون ، لطف آباد ، بازرگان و ...... اشاره نمود .
اهداف شرکت :
- والاترین هدف شرکت ، پیگیری شعار * جلب رضایت مشتریان * از طریق خدمات تخصصی و سطح کیفی بالا .
- توسعه فرصتهای سرمایه گذاری در کشورهای هدف .
- تقویت و ارتقای اطلاعات فنی و علمی کارمندان شرکت از طریق دوره های آموزشی داخلی و خارجی .

- گسترش فرصتهای کسب و کار از طریق مشتریان ، نمایندگان و شرکای تجاری خارجی .
- افزایش روز افزون دقت ، سرعت ، کیفیت و ضریب ایمنی ناوگان حمل بار.
رسالت شرکت :
رسالت سازمانی ما ارتقا سرعت و کیفیت در اجرای خدمات است تا با استفاده از فرآیند بهینه سازی ساختارهای فنی ، مالی و اداری ، متعهد به افزایش مداوم بهره وری در کیفیت خدمات ارائه شده بوده و تلاش کنیم قدرت رقابتی شرکت را با استفاده از سرلوحه قرار دادن منشور اخلاقی و رعایت آئین رفتار حرفه ای افزایش دهیم .
همکاران ما در شرکت خدمات صبا دریا بر این اعتقادند که باید صداقت ، مسئولیت پذیری ، وقت شناسی ، حفاظت اطلاعات ، تعهد در ارائه خدمات مطلوب و بهینه ، احترام و تکریم توام با رفتاری صمیمانه را پشتوانه محکم اعتماد مشتریان به خود قرار دهند .

RussiaTurkeyEnglishIran