نحوه بارگیری کاشی صادراتی

ایران یکی از تولید کنندگان اصلی کاشی و سرامیک است که از گذشته تا امروز و با پیشرفت تکنولوژی های تولید، محصول نهایی قابل رقابت با مشابه خارجی خود می باشد. امروزه این محصول به کشورهای زیادی در جهان از جمله کشورهای همسایه و برخی از کشورهای اروپایی صادر می شود.
این کشورها شامل روسیه، ترکیه، گرجستان، ارمنستان، پاکستان، آذربایجان، امارات، عمان، کویت، عراق و ترکمنستان و همچنین برخی کشورهای اروپایی است.
با این حال صادرات این محصول باتوجه به حساسیت و شکنندگی آن نیازمند تجربه و دقت بالایی است تا محصول نهایی بدون هیچ گونه مشکلی به دست خریدار برسد.

نحوه بارگیری و تخلیه کاشی:
معمولا تخلیه و بارگیری کاشی و سرامیک به سه صورت دستی، لیفتراک و چرثقیل انجام می شود که از این بین تخلیه با جرثقیل به دلیل تماس تسمه ها با کارتن کاشی و زیاد بودن ارتفاع کارتن کاشی ها به طور معمول باعث شکستن کاشی ها می شود . در سایز های ۳۰×۹۰ و۱۲۰×۶۰ امکان شکستگی به دلیل ارتفاع پالت بیشتر بوده ولی درسایز های کوچکتر به دلیل فشار کمتر بر کاشی ها امکان شکستگی کمتری وجود دارد ، لذا برای سایز های یاد شده که ارتفاع بیشتری دارد نیاز به حساسیت بیشتری از طرف پرسنل انبار و نماینده و … وجود دارد.
از نکات ضروری در تخلیه به صورت دستی آن است که کارتن ها باید به صورت عمودی چیده شده و حتی الامکان کف انبار صاف و مسطح باشد تا احتمال شکستگی در انبار نماینده کاهش یابد .
همچنین در ارسال بار به صورت های جاده ای، ریلی و یا دریایی و به وسیله کانتینرها اولا باید از سلامت وسیله حمل کننده مطمئن بود و سپس نماینده شرکت حمل کننده و خود آن شرکت باید در قبال ارسال بار به صورت سالم مسئولیت پذیر باشد.

حمل و نقل بین المللی خدمات صبا دریا دارای تیم مجرب و حرفه ای جهت ارسال کاشی و سرامیک به تمامی مقاصد یاد شده می باشد که در کمترین زمان و در بهترین شرایط کالای شما را به مقصد می رساند. همچنین این شرکت قادر به انجام تمامی مراحل صادرات و امور گمرکی می باشد.

جهت کسب اطلاع بیشتر از مقاصد و نحوه ارسال با ما در ارتباط باشید.

ایمیل:

sales1@sabasea.com
sales@sabasea.com


و شماره های تماس:


۰۹۰۲۳۴۴۶۸۰۰
۰۵۱۳۳۴۴۶۸۰۰

RussiaTurkeyEnglishIran